Yana Kayar Kapılar

Yana kayar kapılar, Ovel Kapı tarafından profesyonel ve kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırılan mükemmel kalitedeki kapılardır. Siz de garaj ve otopark kapısı kategorisinde yer alan kapıları tercih etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kusursuz bir şekilde hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Genelde açık otoparklarda yana kayar kapı üzerine monte edilebilen sirkülasyonu olmayan az araçlı otoparklarda tercih edilen kapılardır.Yana kayar kapılar kendilerine has çeşitli özelliklere sahiptir. Söz konusu özellikleri sizler için genel olarak detaylandırdık şimdi gelin hep birlikte yana kayar kapıların özelliklerini inceleyelim. 

Yana Kayar Kapıların Özellikleri

Söz konusu yana kayar otomatik kapı sistemleri genel olarak ray üzerinde kayan ve tek bir kanada sahip olan kapılardır. Bu tarzdaki girişlerde açma ve kapama fazlarında kapının kayarak açılabilmesi için yeteri kadar alanın bulunması gerekmektedir. Söz konusu yana kayar kapılar geniş girişler ile yokuşlara yerleştirilmiş olan girişlerde ya da dairesel olarak açılması mümkün olmayan alanlarda tercih edilmektedir. Bu kapsamda söz konusu kapılar son derece ideal bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. 

En ideal boyutlarda yana kayar kapıların tercih edilmesi için ağırlık ve kapı uzunluğunun dikkate alınması gerekmektedir. Bu sistemlerde kapama fazında maksimum derecede güvenliğin elde edilebilmesi için yumuşak başlama ve yumuşak bitiş fonksiyonu ile donatılması gerekir. Engel tespit fonksiyonu ve kapı hareketlerinin bloke olması ile nesnelere ve insanlara gelebilecek olan zararın önlenmesi adına hareket durur ve tersine çevrilir. Bu sayede söz konusu yana kayar kapılar son derece güvenilir bir şekilde giriş ve çıkış yapılmasını sağlamaktadır.

En Kaliteli Yana Kayar Kapılar

Firmamız Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, son derece profesyonel ve kaliteli olarak ürettiği ürünler ile dikkat çekmektedir. Genellikle alışveriş merkez garaj girişlerinde, villa girişlerinde plaza ve çeşitli iş yerlerinde tercih edilen söz konusu garaj ve otopark kapısı sistemleri kaliteli ve profesyonel olması uzun ömürlü bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, alanında uzman ve profesyonel personeli ile en iyi hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda siz de en kaliteli ve profesyonel çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile iletişime geçerek en kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizi aramaktır.


Bu hizmete ait bir ürün resimi bulunmuyor.
Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım