Uniroll Kapılar

Uniroll kapılar ile farklı seçeneklere kapı aralamanız mümkün. Kaliteli, kullanışlı ve beklentilerinize cevap veren seçenekler ile alakalı Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile iletişime geçmeniz mümkün. Uniroll Kapılar ile alakalı en özel hizmetleri için bizi arayabilir ve kusursuzluğu elde edebilirsiniz.

Bu kapıların fabrika, depo ve soğuk hava deposu gibi farklı alanlarda kullanımı mümkündür. Böylelikle PVC kapılar ile hava sirkülasyonunu kesebilirsiniz. İç ve dış mekân arasında ısı farklılıklarının önüne geçmek adına bu kapı sistemlerini tercih edebilirsiniz. Hijyen sorunlarının da önüne geçmek adına Uniroll kapılar sizin için idealdir. Giriş ve çıkışları kolaylaştıran kapı sistemleri ile siz de en özel çözümlere ulaşabileceksiniz.

Uniroll Kapıların Özellikleri

Fabrika ya da daha geniş çaplı üretim tesislerinde tercih edilen Uniroll kapıların forklift, transpalet ya da daha büyük araç geçişleri için uygun olması gerekir. Aksi takdirde doğru bir kullanım söz konusu olmayacağı gibi kapıların da yüksek performans sunmayacağı açıktır. Aşağıda Ovel Otomatik Kapı Sistemleri’ne başvurarak sahip olacağınız özellikler şu şekildedir.


İstenen ebatlarda tasarlanabilir ve kişiye özeldir,

PVC kapıların uzun ömürlü ve kaliteli olduğundan söz edebiliriz,

İç ve dış mekân arasında sirkülasyonu engeller,

Hızlı geçiş sağlaması sayesinde zaman kaybını önler,

Yoğun kullanım durumunda dahi sorunsuz çalışır,

Bakım ve montajı kolay ve düşük maliyetlidir,

Elektrik kesintileri durumunda da kullanılabilmektedir.


Tüm bu özelliklere sahip Uniroll kapılar ile alakalı siz de kaliteyi yakalamak adına Ovel Otomatik Kapı Sistemleri’ni tercih etmelisiniz.

Kullanışlı Uniroll Kapı Sistemleri

Uniroll Kapılar konusunda fiyat, performans ve görsellik ile alakalı en başarılı alternatifleri elde edebilirsiniz. Beklentilerinize cevap veren üstelik bütçenizi de sarsmayan kapı sistemlerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Projelendirme aşamasında ihtiyaçlarınızı saptayarak kapı tasarımı gerçekleştiriyoruz. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri olarak ihtiyaçlarınıza uygun kapılar tasarladıktan sonra kısa sürede kusursuz montaj hizmeti ile sizlere destek oluyoruz. Bu nedenle de size başka hiçbir yerde bulamayacağınız çözümler vaat ediyoruz.

Hızlı açılabilen PVC sarmal kapı sistemleri arasında ideal bir seçenek olan Uniroll kapılar ile alakalı daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım