Unifold Kapılar

Unifold kapılar, hızlı PVC katlanır kapı kategorisinde yer alan kapı türlerinden bir tanesidir. Bu kapı türleri yüksek hızlı PVC kapı sektöründe en yaygın olarak tercih edilen kapı çözümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak dış mekanlarda kullanılan unifold kapılar; pozitif ve negatif hava basıncının olduğu iç mekanlarda da tercih edilebilmektedir.

Söz konusu Unifold Kapılar kullanım açısından son derece basit olduğunu ifade edebiliriz. Özellikle muadillerine göre son derece verimli ve sistematik bir çalışma mantığı olan kapıların bakımı da kolaydır. Unifold Kapılar sektörün yükünü taşıyan en yaygın branda kapı çözümüdür. Genellikle dış mekan uygulamalarında kullanıldığı gibi pozitif ve negatif hava basıncı olan iç mekan bölmelerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Unifold Kapılar kullanım olarak basit görünmesine rağmen muadillerine göre çalışma mantığı ve verimliliği arttıran farklılıklar vardır. Kapının bakım ve yedek parçaları, üretim kolaylığı, kullanılan materyallerin verimliliği ekonomi açısından bir çok avantaj sağlamaktadır.

Unifold Kapı Sistemlerinin komple cıvata somunlu oluşu, üst grup mekanizmasının multiple yataklama mantığı ile üretilmesi verimliliği, kolay montajı ve dengeli çalışmayı sağlamaktadır. Kılavuzlar içerisinde brandadan imal edilen özel yalıtım sistemi hava, toz ve ışık sirkülasyonunu minimuma indirerek sistemin sessiz çalışmasını sağlamakta olup branda ve ana gövde aşınmasını engellemektedir.

 Unifold kapı sistemlerinin bakımı kolay olduğu gibi üretimi de son derece basittir. Bu doğrultuda kapılarda kullanılan materyallerin verimliliği ekonomi açısından pek çok avantaj sağlamaktadır. Şimdi gelin, unifold kapıların özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyelim. 

Unifold Kapıların Özellikleri

Unifold kapıların en önemli özelliği kılavuzun içerisinde brandadan imal edilen özel yalıtımlı kapılar olmasıdır. Toz, ışık ve hava sirkülasyonunu en aza indirerek sistemin sesiz çalışmasını sağlamak için branda görevi görerek gövde aşınmasını engellemektedir. 

Yüksek hızlı PVC kapı sistemleri komple cıvata somundan oluşmaktadır. Söz konusu Unifold kapıların genel özelliklerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür. 

Darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Herhangi bir şekilde hasar almazlar. Sevkiyatı yaparken oluşabilecek kazalarda ve darbelerde ekstra tamir maliyetleri ile uğraşmak zorunda kalmazlar. 

Otomatik kapamalı motorları ile gereksiz olarak açık kalmazlar. Emniyet fotoseli ile bir cismin algılanması durumunda çalışarak insanların ve malların korunmasını sağlamaktadır. 

Uzaktan kumanda ya da elektrik gücü ile çalışmaktadır. Elektriğin olmadığı durumlarda manuel olarak çalışabilmektedir. 

Son derece az bir şekilde bakım gerektirir. Düşük devir ile çalışan kapı motorları uzun süre yağlanmasa dahi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 

Farklı şekillerde açılıp kapanan bu kapılar katlanarak rulo halini aldığında ne insanlara ne de mallara herhangi bir şekilde zarar vermez. 

Profesyonel Otomatik Kapı Sistemleri

Profesyonel, kaliteli ve güvenilir otomatik kapı sistemlerine sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız Ovel Otomatik Kapı, müşterilerine en kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için hemen harekete geçebilirsiniz. 


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım