Twinfold Kapılar

Twinfold kapılar, Ovel Kapı’nın müşterilerine sunduğu en kaliteli kapı türleri arasında yer almaktadır. Siz de birbirinden kaliteli ve kusursuz kapılara sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin için en profesyonel şekilde sunulan Twinfold kapıları tercih edebilir ve mükemmel bir şekilde faydalardan yararlanabilirsiniz.

Bu kapı türleri kullanıcılarına yoğun bir şekilde kolaylık sağlamaktadır. Çift katlanır twinfold kapılar aşırı rüzgârlı olan bölgelerde kullanım için tasarlanan kapılardır. Saatte 130 km hava basıncına karşı dayanıklı olan bu kapılar en güçlü endüstriyel kapı çözümleri arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin birbirinden farklı avantajları vardır. Bu avantajları genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür. 

Twinfold Kapıların Avantajları

Twinfold kapıların avantajlarını aşağıdaki gibi inceleyebiliriz. 

Açık Kalmaz

Otomatik kapamalı motorlara sahip olan bu kapılar açık kalmaz ya da açılmaları gecikmez. Bu sayede hem bireylerin hem de malların güvenliği sağlanmaktadır. Emniyet fotoselli olan kapılar herhangi bir cismin algılanması ile hareket etmektedir. 

Uzun Kullanım Ömrü

Uzun kullanım ömrüne sahip olan twinfold kapılar sızdırmazlığı sağlamakta olan özelliği ile hızlı Hızlı PVC Katlanır Kapılar için son derece büyük bir öneme sahiptir. Bu özelliklerini güçlendirmek adına çeşitli ilaveler gerçekleştirilebilir. 

Hava Şartlarına Uygun

Zorlu ve değişken hava şartlarına uygun olan ve bu hava şartlarından en az derece etkilenen Twinfold Kapılar zaman israfının önüne geçmektedir. 

Enerji Tasarrufu Sağlar

Kullanım kurallarına uygun bir şekilde kullanılan Twinfold Kapılar büyük oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Enerji tasarrufunun çok daha verimli olması hem yapıda bulunan malzemelerin çok daha uzun ömürlü sağlanmaktadır. 

Manuel Olarak da Çalışabilir

Uzaktan kumanda ya da elektrik gücü ile çalışmaktadır. Elektriğin olmadığı durumlarda manuel olarak çalışabilmektedir. 

Katlanarak Rulo Halini Alır

Farklı şekillerde açılıp kapanan bu Twinfold Kapılar katlanarak rulo halini aldığında ne insanlara ne de mallara herhangi bir şekilde zarar vermez. 

Profesyonel Twinfold Kapılar

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri profesyonel ve kaliteli ürünler konusunda son derece gelişmiş bir firmadır. Bu alanda edindiği bilgi ve deneyim ile en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Siz de en kaliteli ve profesyonel ürünler satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım