Teleskopik Kapı

Teleskopik kapılar, otomatik kapılardan bir tanesidir. Tek ya da çift yöne, duvara ya da kendi sabiti üzerine açılan bu kapılar aynı zamanda fotoselli kapı türleri arasında yer almaktadır. Uygulama alanları son derece geniş olan teleskopik kapıların kanatları birbiri üzerine kayarak açılmaktadır. İsmini de bu hareketten almaktadır.

Teleskopik kapı sistemleri hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle kullanım alanı son derece geniştir. Fonksiyonellik, izolasyon ve çeşitli estetik ihtiyaçlarınızı bu teleskopik kapılar ile karşılayabilirsiniz. Bu kapılar aynı zamanda pek çok tasarım alternatifi ile üretilmekte ve kullanılmaktadır. 

Teleskopik Kapıların Özellikleri ve Avantajları

Teleskopik kapıların sahip olduğu çeşitli özellikler ve avantajlar vardır. Bunlardan ilki sınırlı alana sahip olan girişlerde, bölme koridorlarda ve dar alanlara olan erişimi genişletmek için ideal ürünler olmasıdır. Teleskopik kayar kapılar çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahiptir. Bu doğrultuda her tülü yapıya mükemmel bir şekilde uyarlanmaktadır. Kapıların mimari mekana uyum sağlama özelliği karakterize eden son derece zarif kapılar olduğunu ifade etmemiz mümkündür. Teleskopik kapılar, klasik kapıların karakteristik tasarımı ve yüksek performansı ile birleşerek her mekanın ihtiyaçları verimli bir şekilde karşılanmaktadır.

Teleskopik kapılar kullanıcıların rahatlığı göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Söz konusu kapıların hareketli kanatları birbiri üzerine geçişi ile doğrama üzerine kayarak geçmiş alanının en iyi şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. İdeal bir kullanıma sahip olan bu kapı sistemleri kısıtlı genişlik ölçüleri olan alanlarda sık sık kullanılmaktadır. 

Profesyonel ve Kaliteli Ürünler

Firmamız Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, son derece profesyonel ve kaliteli olarak ürettiği ürünler ile dikkat çekmektedir. Genellikle alışveriş merkezi, plaza ve çeşitli iş yerlerinde tercih edilen bu kapı sistemlerinin kaliteli ve profesyonel olması uzun ömürlü bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, alanında uzman ve profesyonel personeli ile en iyi hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda siz de en kaliteli ve profesyonel çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile iletişime geçerek en kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizi aramaktır.

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım