Standart Giyotin Cam

Standart giyotin cam sistemleri ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek harika çözümlere ulaşmak ister misiniz? Ovel Kapı Sistemleri olarak kaliteden ödün vermemeyi ön planda tutuyoruz. Üstelik balkonların yapısını bozmadan ve görsel olarak harika bir çözümle siz de en ideal sonuca ulaşabileceksiniz.

Giyotin cam sistemleri son yılların en moda balkon sistemlerinden bir tanesi olurken kaliteyi göz ardı etmemeyi sağlar. Bu kapsamda siz de balkonunuzun daha başarılı bir şekilde planlamasını sağlayabilirsiniz. Standart giyotin cam sistemleri için yapmanız gereken sadece ebatları belirledikten sonra planlamaya başlamaktır!

Dikkat Çeken Standart Giyotin Cam

Standart giyotin cam sistemleri ile en kaliteli seçenekleri yakalarken evinizin daha başarılı bir görüntüye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Eğer siz de balkonlarınızın daha ideal bir görüntüye ulaşmasını istiyorsanız aşağıdaki özellikleri bir değerlendirmelisiniz!

  • Kapalı konumdayken korkuluk ya da küpeşte görevi görmektedir,
  • Sabit ve hareketli parçaların oluşumundan meydana gelir,
  • Hareket arzu edilen seviyede gerçekleşeceğinden dilediğiniz açıklıkta kullanım mümkündür,
  • Otomatik bir sistem olarak bilinir ve uzaktan kontrol edilebilmektedir,
  • Ters rüzgâra karşı oldukça dayanıklıdır,
  • Özel poliüretan yapıştırıcı ile sabitlendiğinden sağlamdır,
  • Opsiyonel olarak ısıcam kullanımı söz konusudur,
  • Hareketi sağlayan sistem oldukça dayanıklı ve kaliteli olduğundan sorunlarla karşılaşılması ihtimali yok denecek kadar azdır,
  • Destek profilleri ile esnemenin engellenmesi söz konusu olmaktadır.


Tüm bu özellikleriyle dikkat çeken standart giyotin cam ile siz de en ideal seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Standart Giyotin Cam Sistemleri

Standart Giyotin Cam Sistemleri konusunda en ideal çözümlere ulaşmak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Ovel Otomatik Kapı Sistemleri avantajlarından yarar sağlamak olacaktır. Sektörün en başarılı markası olmasının yanı sıra standart giyotin cam konusunda da firmamız en iyiyi sunar. Size de sadece beklentilerinize cevap verecek alternatifler ortaya koymak muhtemeldir.

Planlama ve uygulama aşamalarında karşılaşacağınız birbirinden özel süreçleri Ovel Otomatik Kapı Sistemleri olarak sizlerle buluşturuyoruz. Standart giyotin cam sistemleri ile alakalı beklentilerinize cevap verecek seçenekler için bizden bilgi alabilirsiniz. Firmamız kaliteyi sunarken aynı zamanda zamanında teslim projelerle size özel alternatifler vaat eder. Bizimle hemen iletişime geçerek kaliteyi yakalayın!


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım