Paslanmaz Hermetik Kapılar

Paslanmaz hermetik kapılar, sızdırmazlık beklentilerinin yüksek olduğu alanlarda kaliteli seçenekler olmayı başarır. Özellikle ameliyathane, kayıt stüdyosu ve laboratuvar gibi farklı yerlerde bu kapı seçeneklerinden yarar sağlamak gerekir. Bu kapılar hava ve ses yalıtımını en ideal seviyede elde etmek adına gereklidir. Üstelik bu kapıların otomatik fotoselli olarak tasarlanmaları da dikkat çeker. Güvenilir bir kullanım ve kusursuz bir estetiğe sahip olan bu kapıları siz de Ovel Kapı Sistemleri avantajıyla satın alabilirsiniz.

Paslanmaz hermetik kapıların dış yüzeyi tozlara karşı dayanıklı ve pürüzsüzdür. Bu özelliği ile steril ortamların ihtiyaçlarına cevap verir. Üstelik ergonomik bir yapıya sahip olması nedeniyle de idealdir. Siz de farklı materyallerle hazırlanmış hermetik kapılardan yararlanabilirsiniz.

Kusursuz Paslanmaz Hermetik Kapılar

Otomatik kapı sistemleri ile ilgili harika çözümler sunan hermetik kapıların steril ortam ihtiyacına uygundur. Bu kapsamda el teması gerektirmeyen ve dirsek butonları yardımıyla açılan bu kapıların gömme sensörlerle çalıştığından da söz etmek gerekir. Güvenilir bir kapı çözümü sunmayı başaran bu kapılar paslanmaz özelliğe sahiptir. Bu da oldukça dikkat çekicidir.

Kapı ihtiyacınıza cevap veren üstelik uluslararası standartlara da uygun bu kapıların kalitesini hissedebilirsiniz. Özellikle alana özel tasarlanması sayesinde farklı ebatları bulunan bu kapılar için Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteden yana taviz vermeyen bakış açımızla sizlere en özel çözümleri sunmayı arzu ediyoruz. Paslanmaz Hermetik Kapılar için doğru adrestesiniz.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri olarak müşteri beklentilerine cevap veren ve kaliteden yana taviz vermeyen bir bakış açısıyla hareket ediyoruz. Üstelik fiyat beklentilerinize de cevap vermeyi ihmal etmiyoruz. Projelendirme aşamasında ebatlarını belirlediğimiz otomatik kapıları kısa sürede kullanışlı hale getiriyoruz.

Hastane ya da laboratuvar projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz paslanmaz hermetik kapılar çözümüne bizimle iletişime geçerek cevap verebilirsiniz. İhtiyaca ve proje bütçesine uymayı oldukça önemsiyoruz. Üstelik sunduğumuz her hizmette sizlerin taleplerini göz ardı etmemeye özen gösteriyoruz. Paslanmaz hermetik kapılar konusunda ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına kusursuzluğu sağlıyoruz. Üstelik projenize anlam katacak değerli çözümler için de sektörün en modern hizmetlerini vaat ediyoruz.


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım