Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda güvenliğin sağlanması için kullanılan genel sistemler olarak ifade edilebilir. Bu doğrultuda günümüzde hemen hemen her otoparkta söz konusu bariyer sistemlerinin var olduğunu ifade etmemiz mümkündür. Güvenliğin yanı sıra otoparklara araç giriş çıkışını kontrol etmek amacı ile de kullanılan otomatik otopark bariyer sistemleri paslanmaz çelik gövde ya da elektrostatik boyalı olacak şekilde üretilmektedir.

Otopark Bariyer Sistemleri hem iç hem de dış mekanlarda sık sık ve güvenle tercih edilebilmektedir. Otopark bariyer sistemlerinin kol uzunlukları kullanılacakları alanın genişliğine göre 3 ile 6 metre arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Söz konusu kollar uzunluğuna göre ise 1 ile 6 saniye arasında açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Elektrik kesintisinin söz konusu olması durumunda ise manuel olarak açılıp kapatılabilecek hareket sistemi mevcuttur. 

Otopark Bariyer Sistemlerinin Özellikleri

Otopark Bariyer Sistemleri sitelerde, havaalanlarında, holdinglerde, plazalarda, iş merkezlerinde ya da buna benzeyen alanlarda otoparkları güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra otopark bariyer sistemlerinin zaman kontrolü özelliği ile bariyer istediğiniz saatlerde açılmasını ve kapanmasını sağlayabilirsiniz. 

Otopark bariyerleri hızlı geçiş, plaka tanıma, kartlı geçiş, manuel buton, uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Bunun yanı sıra görsel uyarı olarak flaşör entegre ya da trafik lambası entegre edilebilmektedir. 

Otopark Bariyer Sistemlerinde araçların geçişi sırasında bariyer kolunun altında durması ile emniyet sensörleri kolun kapanabilmesini engellemektedir. Uzaktan kumanda ile kontrol sağlanması mümkün değildir. Araç geçişinin tamamlanması ile bariyer kolunun kapanma işlemi de devam etmektedir. 

Emniyet sensör kontrolü güvenliğin %100’ çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu doğrultuda bariyer sistemleri acil alarm durumunda otomatik serbest geçiş moduna sahip olur. 

Profesyonel Otopark Bariyer Sistemleri

Kaliteli ve profesyonel ürünlere sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. En kaliteli ve profesyonel ürünleri üreterek müşterilerine sunan firmamız aracılığı ile en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz. Profesyonel otopark bariyer sistemleri ve diğer tüm kapı modelleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için hemen harekete geçebilirsiniz. Bizi tercih ederek bu alanda sunulan en iyi hizmete sahip olabilirsiniz.


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım