Onlyroll Kapılar

Onlyroll kapılar kaliteli ve beklentilere cevap veren sistemler olarak kabul edilmektedir. İç mekân tasarımlarında kullanılan bu sarmal kapı modellerini ön plana çıkaran hem işlevsel hem de görsel manada başarılarıdır. Genellikle fabrika ve üretim sahalarının iç kısımlarında kullanılmaktadır. Üstelik bu kullanımı kusursuzlaştıran da rüzgâr basıncına maruz kalmayan alanlarda çalışmasıdır.

Galvaniz kaplı malzeme ile tasarlanan Onlyroll Kapılar talebe bağlı olarak paslanmaz malzemeden üretilmesi de mümkündür. Otomasyon sistemleri ve branda çözümleri Ovel Otomatik Kapı Sistemleri güvencesinde olan bu kapıları siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ebat ve yükseklikleri talebe özel olan bu çözümlere siz de göz atarak en ideal hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Onlyroll Kapılar Neden Tercih Edilir?

Onlyroll Kapılar konusunda tercihinizi Ovel Otomatik Kapı Sistemleri’nden yana kullanabilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı ve dikkat çekici bir kapı sistemi tercihinde bulunmak istediğinizde aşağıdaki özellikleri dikkate almalısınız. Zira bu özelliklere sahip olmayan bir sistemin sizi tatmin etmeyeceğini bilmelisiniz.

Manuel ya da uzaktan kumandalı şekilde çalışabilmektedir,

Kapı açıkken radar sistemi sayesinde güvenlik risklerini ortadan kaldırmaktadır,

Arzu edilen ölçü ve ebatlarda tasarlanabilmektedir,

Branda kullanımı ile daha kaliteli seçeneklere kapı aralar,

Enerji kesintileri durumunda kullanım mümkündür,

Şifreli geçiş sistemi ile entegre edilebilir,

Şeffaf gözetleme penceresi ile kullanımı kolaylaştırır.


Siz de en kaliteli seçenekler için yukarıdaki özelliklere sahip ürünlerden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Ovel Kapı Sistemleri, Hızlı PVC kapılar , Onlyroll Kapılar ve diğer bütün seçeneklerle alakalı en başarılı hizmetleri vaat eder. Üstelik sunduğu hemen her çözümde bütçe dostu alternatifleri ve kalite odaklı seçenekleri de ihmal etmez. 

Kapı sistemlerinin kusursuz oluşu kadar beklentilerinize cevap vermesi de önemlidir. Bu nedenle de bir kapı tasarımı gerçekleşmeden önce mutlaka uzmanlarımızla iletişime geçerek gerekli aşamaların tamamlanması gerekir. Siz de kaliteden yana tercih kullanmak ve beklentilerinize tam anlamıyla cevap verecek kapılardan fayda sağlamak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Onlyroll Kapılar ile elde edeceğiniz avantajlar beklentilerinizin de ötesinde olacak! 

Hızlı PVC Sarmal kapılar , Onlyroll Kapılar ve diğer bütün çözümler için bizi arayın!


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım