Manuel Döner Kapı

Manuel döner kapı sistemleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Söz konusu döner kapı sistemleri bireylerin el ile itmeleri sonucunda çalışmaktadır. Bu kapılar genel olarak 2 kanat, 3 kanat ve 4 kanat şeklinde üretilmektedir.

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri tarafından sizlere en iyi şekilde sunulan bu kapılar farklı boyut ve özelliklerde üretilmektedir. Bulunduğu ortama son derece şık ve eşsiz bir görünüm sağlayan manuel döner kapı sistemleri kalabalık ortamların giriş çıkışını kolaylaştırmaktadır.

Manuel Döner Kapı sistemleri görünümleri ve yapıları gereği otomatik kapı sistemleri ile aynıdır. İstenilen boyutlarda 3 ya da 4 kapılı olacak şekilde üretilebilmektedir. Bu doğrultuda manuel döner kapılar için,  otomatik döner kapıların insan gücü ile itilerek hareket eden türü demek mümkündür. Söz konusu kapı sistemlerinin kontrolsüz bir şekilde kullanılması sonucunda sıkışma ve çeşitli kullanım zorluğu meydana gelmektedir. Bu kapı sistemleri bireyler tarafından istenirse otomatik kapı sistemine dönüştürülmektedir. Çünkü otomatik bir kapıda bulunan tüm sistemler manuel kapılarda da yer almaktadır.

Manuel döner kapı sistemlerinin en temel amacı enerji tasarrufu sağlamaktır. İnsan gücü ile hareket ettiği için herhangi bir enerji maliyeti gerektirmemektedir. Bunun yanı sıra insan gücü ile çalışması nedeni ile otomatik sistemlere göre daha kontrol edilebilir özelliklere sahiptir.

Manuel döner kapılar giriş ve çıkışın çok olduğu mekanlarda tercih edilen otomatik kapılara göre daha az insan trafiğinin olduğu alanlarda kullanılmaktadır.

En Kaliteli Manuel Kapı Sistemleri

En kaliteli ve profesyonel manuel döner kapılara sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız Ovel Otomatik Kapı Sistemleri kurulduğu günden bu yana en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan bir firmadır. Manuel döner kapıların kaliteli bir şekilde üretilmesi ürünün kullanımını en iyi şekilde etkilemektedir. Kapıların kalitesiz bir şekilde üretilmesi sonucunda ise uzun vadede çeşitli problemler ile karşılaşmak mümkündür. Bu doğrultuda siz de söz konusu ürünler ile ilgili en iyi hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek bilgi almak ve hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmaktır.

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım