Low Speedroll Kapılar

Low speedroll kapılar ile beklentilerinize tam anlamıyla cevap verecek seçeneklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Mekân ayrımı olmaksızın hemen her yerde kullanabileceğiniz bu kapıların ara bölme, boyahane bölmeleri, araç yıkama alanları ve diğer pek çok kısımda tercih edildiğini ifade edebiliriz. Ekonomik bir çözüm olmasının yanı sıra görsel olarak da oldukça idealdir.

Metal parçaları galvaniz olan ve uygulama alanına göre farklı metallerden tasarlanabilen bu ürünlerin iç ve dış mekâna göre yapısı farklı olabilir. Bu bağlamda ölçülerin de iç ve dış mekâna göre değiştiğini söylemek mümkündür. Basınç yükünden dolayı dış alanlarda maksimum 5000 x 5000 mm kullanılabilir. Bu ölçüler iç alanlarda ise 9000 x 6000 mm olmaktadır. Standart hızda oldukça kaliteli seçenekler sunan bu kapı ile siz de beklentilerinize cevap verecek bir sisteme sahip olabilirsiniz.

En Kaliteli Low Speedroll Kapılar

Low Speedroll kapılar ve sorunsuz seçenekler ile alakalı sizi bekleyen detaylar nelerdir? Bu konuda yapmanız gereken sadece aşağıdaki özelliklere bir göz atmak olacaktır. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile iletişime geçerek avantajlarla dolu alternatifler için bizi tercih edebilirsiniz. İşte birbirinden değerli kapıların dikkat çeken özellikleri!

Kaliteli malzeme ile tasarlanması sayesinde ilgi çekicidir,

Açma kapama sayısına bağlı olmaksızın en ideal sonuçları vaat eder,

Çevresel etkilere dirençli bir yapıya sahiptir,

Elektrik kesintilerine karşı alternatifler sunar,

Manuel ve kumandalı olarak tasarlanmaktadır,

Tüm bu özelliklere sahip kapı sistemleri için yapmanız gereken sadece Ovel Otomatik Kapı Sistlemleri ile iletişime geçmektir. Low speedroll kapılar için size kusursuzluğu vaat ediyoruz!

Yüksek Standartlarda Kapılar

Kapı tercihinizi kaliteden yana kullanmak adına Ovel Otomatik Kapı Sistemlerini tercih edebilirsiniz. Beklentilerinize cevap verirken aynı zamanda bütçenizi de zorlamayan alternatifler için bizi tercih etmelisiniz.

Sizlerden gelen kapı taleplerini çözüme ulaştırmak adına projelendirme yapan uzmanlarımız sonrasında kapının tasarlanmasını sağlar. Tasarım aşamaları sonrasında uygulamaya hazır hale gelen kapılar için bizi tercih edebilirsiniz. Hem bütçenize hem de beklentilerinize uygun alternatiflerle alakalı bizden destek almayı unutmamalısınız. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri sektörün en başarılı markası olmayı hedeflerken low speedroll kapılar konusunda size de en iyisini sunar.


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım