Kompakt Hermetik Kapılar

Kompakt hermetik kapılar; ameliyathane, laboratuvar gibi yerlerde kullanılan kapı türüdür. Bu kapılar için en önemli unsur hijyendir. Bu doğrultuda bakteri üretmeyen malzemelerden elde edilmesi gerekmektedir. Özellikle salgın dönemlerinde hastalık ya da enfeksiyon bulaşma riskini önlemek için bakteri üremesini engelleyen bir yapıda tasarlanırlar.

Kullanım alanları son derece geniş olan kompakt hermetik kapıların sağladığı çeşitli avantajlar vardır. Söz konusu avantajları genel olarak aşağıdaki gibi detaylandırmak mümkündür. 

Kompakt Hermetik Kapıların Avantajları

Kompakt malzemelerden elde edilen hermetik kapılarda herhangi bir şekilde girinti ya da çıkıntı bulunmamaktadır. Çünkü söz konusu malzemeler tek parçadan kapı üretilmesi için uygun malzemelerdir. 

Temiz ve Hijyenik

Virüs ve salgın gibi dönemlerde söz konusu kapıların temizliği ve hijyeni son derece önemlidir. Ameliyathanelerde ve hastanelerde çok fazla insan olduğu göz önüne alındığında hijyen ve temizlik unsuru son derece önemlidir.

Uzun Süreli Kullanım 

Ameliyathanelerde kullanılan malzemelerin uzun süreli kullanım için uygun olması çok önemlidir. Özellikle can alıcı özelliğe sahip olan ameliyathane ve laboratuvar gibi yerlerdeki malzemelerin uzun süre kullanılması gerekir. Bu doğrultuda kompakt hermetik kapıların da uzun süreli kullanım özelliği dikkat çekmektedir. 

Çift Kanatlı ya da Tek Kanatlı Kapılar

Kompakt Hermetik Kapılar çift kanatlı ya da tek kanalı şekilde üretilebilmektedir. Bu sayede kullanıldığı alanda son derece kolay bir kullanım etkisi oluşturmaktadır. Kapıların herhangi bir yerine dokunma ihtimali de bulunmamaktadır. Bu doğrultuda Kompakt Hermetik Kapılar son derece hijyenik etkiye sahiptir. 


Kaliteli Kompakt Hermetik Kapı Modelleri

Kaliteli ve profesyonel ürünlere sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. En kaliteli ve profesyonel ürünleri üreterek müşterilerine sunan firmamız aracılığı ile en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz. Kompakt hermetik kapılar ve diğer tüm kapı modelleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için hemen harekete geçebilirsiniz. Bizi tercih ederek bu alanda sunulan en iyi hizmete sahip olabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı bize bildirmeniz ve kaliteli ürünlerin siparişini vermeniz yeterlidir. Ürünler ile ilgili detaylı bilgi için siz de hemen harekete geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. 


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım