Hızlı PVC Katlanır Kapılar

Hızlı PVC katlanır kapılar, Ovel Kapı’nın ürettiği ve müşterilerine satışa sunduğu kaliteli kapı modelleri arasındadır. Katlanır hızlı PVC kapı modelleri yüksek derecedeki açılma ve kapanma hızı ile forklift gibi çeşitli taşıma araçlarının giriş ve çıkışlarına imkan sağlamaktadır. Bunun yanı sıra söz konusu mekanlarda koku, toz, ısı ve rüzgar gibi etkenlerden korunmak için yalıtım da sağlamaktadır.

Kapılar değişik genişliklere sahip olabilmektedir. Bu genişlikler kapı yüksekliğine göre belirlenmektedir. Alüminyum profiller ile birleşimden elde edilen Hızlı PVC Katlanır Kapıların üzerine şeffaf pencere uygulaması yapılabilir. Bu sayede her iki taraftan da görüş imkanı elde edilebilir. Ayrıca giriş ve çıkışların güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi de sağlanır.

Hızlı PVC Katlanır Kapıların Özellikleri

Hızlı PVC Katlanır Kapılar yapıların içerisinde ısının muhafaza edilebilmesi için son derece önemlidir. Pek çok yapı gereken kapı modelini kullanmadığı için ısı noktasında büyük bir zarara uğramaktadır. Hızlı PVC Katlanır Kapılar kullanıldığı alanda ısı muhafazası sağlama konusunda oldukça başarılı bir yapıdadır. Kullanım kurallarına uygun bir şekilde kullanılan Hızlı PVC Kapılar büyük oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Enerji tasarrufunun çok daha verimli olması hem yapıda bulunan malzemelerin çok daha uzun ömürlü sağlanmaktadır.

Çalışma alanlarının ya da muhafaza alanlarının dış etkenlerden korunması gerekmektedir. Çeşitli dış etkenlerin bulunması firmalar için önemli bir tehdit oluşturmaktadır. Dış ortamda yer alan toz, yapının içerisinde yer alan malzemelerin tehlikeye düşmesine neden olmaktadır. Bu doğrultuda malzemelerin tozlardan kaynaklı bir şekilde zarar görmemesi için hızlı PVC katlanır kapılar tercih edilebilir.

Hızlı PVC Katlanır Kapı Çeşitleri

Hızlı PVC katlanır kapıların çeşitleri genel olarak aşağıdaki gibidir.

Unifold Kapılar

Unifold kapılar yüksek hızlı PVC kapı sektörünün yükünü taşıyan kapılardır. Genel olarak dış mekanlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda pozitif ve negatif hava basıncı olan bölgelerde kullanılmaktadır.

Box Twinfold Kapılar

Çift katlı kapılar olarak adlandırılan bu ürünler rüzgar yükünün çok olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

Twinfold Kapılar

Bu kapılarda rüzgarın yoğun olduğu alanlarda tercih edilen hızlı PVC katlanır kapı türleri arasında yer almaktadır.

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım