Hızlı PVC İzolasyonlu Kapılar

Hızlı PVC izolasyonlu kapılar ile kusursuz bir çözüme kapı aralamak ister misiniz? O halde yapmanız gereken sadece Ovel Kapı Sistemleri ile iletişime geçmektir. Sizin için en ideal seçeneklerden bir tanesine başvurmaktır. Kalite, uygun çözümler ve diğer pek çok alternatif konusunda Ovel Kapı Sistemleri harikalar yaratır!

Hızlı kapılar pek çok kimse tarafından sıradan bir ürün olarak değerlendirilse de kapının kullanılacağı alana bağlı olarak farklı özelliklere sahip olmalıdır. Bu nedenle de izolasyonlu kapı tercih edecekseniz beklentilerinizi belirlemelisiniz. Hızlı PVC İzolasyonlu kapıların iç ve dış mekân arasındaki sirkülasyonu engellemesi sayesinde sıcaklık ve nem farkı ciddi şekilde hissedilebilmektedir. Ses yalıtımını da sağlayan bu kapılarla siz de kaliteli bir çözümden yana tercih kullanabilirsiniz.

Kaliteli Hızlı PVC İzolasyonlu Kapılar

Başarılı bir kapı sistemine olan ihtiyacınızı karşılamak adına ne tür seçeneklere sahip olacağınızı merak ediyor musunuz? Aşağıda sıraladığımız özelliklerle Hızlı PVC İzolasyonlu Kapıların avantajını fazlasıyla hissetmeniz mümkün olacaktır.

12 mm kalınlığa kadar yalıtım sağlar,

1 m/sn hız ile çalışması sayesinde zaman tasarrufu sağlar,

Kapanma süresi otomatik olarak ayarlanabildiğinden kapının açık kalma ihtimali yoktur,

Yalıtım sayesinde iç mekânda ısıtma/soğutma giderlerinin de daha düşük olması mümkündür,

Basınç bulunan yerlerde de güvenilir bir şekilde çalışarak beklentilere cevap verir.

Kusursuz bir kapı sistemine sahip olmak için Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile iş birliği yapmanız gerektiğini biliyor muydunuz? Bu konuda sektörün öncü markası olmayı arzu ederken beklentilerinize de en iyi şekilde cevap veriyoruz.

Neden Ovel Otomatik Kapı Sistemleri?

Otomatik kapı sistemleri konusunda müşteri beklentilerini saptadıktan sonra buna uygun hizmetler tasarlıyoruz. Üstelik her talebe uygun bir çözüm sunma anlayışı ile hareket ederken kaliteden asla taviz vermiyoruz. Her projeyi kendi özelinde değerli kabul ederken beklentilere cevap vermenin çok değerli olduğunu biliyoruz. Hızlı PVC İzolasyonlu kapılar ile alakalı daima daha iyiyi hedefleyen firmamızla siz de en özel alternatifleri tercih edebilirsiniz. 

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile iletişime geçerek size uygun bir hizmet için imkanlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kapı sistemleri ile ilgili çözümler sizi bekliyor!


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım