Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri, Ovel Otomatik Kapı Sistemleri tarafından size sunulan en kaliteli kapı sistemleri arasında yer almaktadır. Fotoselli kapılar günümüzde hemen hemen her binada yoğun bir şekilde kullanılan otomatik sensörle açılan kapılar olarak açıklanabilir. Otomatik kapı ya da kayar kapı olarak bilinen bu kapılar dar alanlardan tasarruf edilmesi için kullanılmaktadır.

Foto Dirençler ile oluşturulan Fotoselli Kapı Sistemleri, ışık ortamına göre değişkenlik göstermektedir. Fotoselli kapılar; cam ya da estetik açıdan son derece eşsiz bir görünüme sahip olan kapılardır. Fotoselli kapılar genel olarak paslanmaz çelik krom çerçeveli ve kumlu cama sahiptir. Fotoselli kapıların Cam Detaylı , Teleskopik ve Dairesel olmak üzere farklı alt ürünleri bulunmaktadır.

Foteselli Kapılar

Açılıp kapanması için herhangi bir fiziksel güce ihtiyaç duyulmayan Fotoselli Kapı Sistemleri, ısı kaybını en aza indiren profesyonel ve kaliteli kapılardır. Algılama sistemi, kontrol panelinin yönetim sistemi, kanat profilleri sistemi, motor ve yürütme grubu fotoselli kapı sistemi gibi çalışma prensiplerine sahiptir.

Fotoselli Kapı Sistemleri insan dolaşımının yoğun olduğu mekanlar için tasarlanmıştır. 9 cmlik dar şasi ve kolay montaj özelliği ile birleşen estetik açıdan hoş tasarım, hem kullanıcılar hem de bayiler için avantajlar sağlar. Giriş ve çıkışın yoğun olduğu sessiz ve yüksek performansı ile kullanıcıya kolaylık ve konfor sağlar. Sınırsız renk seçenekleri ile dış dekorasyonunuza göre istediğiniz renklerde üretilmektedir. Sınırsız renk seçenekleri kalite ile birleştiğinde mekanlarınıza farklı bir güzellik katıyor. Fotoselli Kapı Sistemleri işyerleri, marketler, restoranlar, oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler ve kamu binalarında kullanılmaktadır. Solarwin, radar kapılarının kapılarını kapatırken tüm sıkışmaları tespit edebilir. Ayrıca emniyet fotoseli sayesinde aradaki hareketli nesneleri algılar ve açılma konumuna geri döner. Otomatik kapılar kullanıcı dostudur, tüm mimari tasarımlara uygundur. Tüm işlevlerin ayarlanması son derece kolaydır. Elektrik kesintisi durumunda pil devreye girer. Elektrik kesintilerinde sirkülasyonun devam etmesi için batarya sistemi ile çalışmaya devam etmektedir.

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım