Flex İzoroll Kapılar

Flex İzoroll Kapılar firmamız tarafından sunulan en güzel kapı sistemleri arasında yer almaktadır. Size özel sistemler ile sunulan bu mükemmel kapılar beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu doğrultuda Ovel Otomatik Kapı Sistemleri müşterilerine en kaliteli ürünleri sunan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla bu kapı sistemleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak ve kusursuz hizmetlerden yararlanmak için doğru adrestesiniz.

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri olarak kapılar ile alakalı farklı hizmetler sunarken en ideali yakalamak adına da sektörü yakından takip ediyoruz. Bu doğrultuda değişen ürün standartları ve farklılaşan müşteri beklentilerine uygun olarak siz de bizimle iletişime geçerek en başarılı kapı sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Kapılar, standardın dışına çıkılması durumunda çeşitli özel niteliklere sahip olabilmektedir. Bu doğrultuda özel niteliklere sahip olan ve daha değerli olan kapılar sizlere mükemmel bir şekilde sunulmaktadır.

Flex İzoroll Kapılar, izoroll model sisteminde üretilmektedir. Yoğun trafik anında oluşabilecek çarpmalar düşünülerek kendini tamir etme özelliği ilave edilmiştir.

Branda sisteminde yataydaki güçlendirmeler iptal edilmiş, kılavuz içerisine basınç mukavemeti artırıcı sistem ilave edilerek ekstra bakıma gerek olmayan bir izolasyonlu kapı modeli elde edilmiştir.

Flex İzoroll Kapıların Özellikleri

Flex İzoroll kapılar fabrika, depo, üretim sahası ya da soğuk hava deposu gibi alanlarda kullanılmakta olup bu yönleriyle daha titiz çalışmalarla tasarlanması gereken ürünlerdir. Bu anlamda siz de en kaliteli ürünlere ulaşmak için doğru adreste olduğunuzu unutmamalısınız.

Flex İzoroll kapıların sahip olduğu özellikleri ve avantajları genel olarak aşağıdaki gibi sıralamamız mümkündür.

İklimlendirme özelliğine sahip olan bu kapılar yalıtım sağlamaktadır.

Enerji giderlerinin düşürülmesi katkı sağlayarak tasarruf elde edilmesine yardımcı olur.

Olgunlaştırma ve soğuk odalar gibi farklı alanlarda kullanım için son derece uygundur.

Alan kaplama konusunda son derece pratik ve kolay çözümler sunan kapılar için geniş alanlara ihtiyaç yoktur.

Bu kapılarda renk konusunda tercihlere uygun seçenekler vaat eder.

En Kaliteli Flex İzoroll Kapı Sistemleri

Kaliteli ve en kusursuz kapı sistemlerine sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dolayısıyla başarılı kapı sistemleri üreticisi olan firmamız ile iletişime geçerek kusursuz ürünlere sahip olabilirsiniz. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile siz de hemen beklentilerinize uygun çözümlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Sizde sadece projenize uygun bir alternatifle kapı ihtiyacınızı karşılamak için hemen harekete geçmelisiniz. Bu doğrultuda sizde detaylar için hemen bizi arayabilirsiniz.


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım