Dairesel Kapılar

Dairesel kapılar genel olarak büyük kullanım alanlarının olduğu bölgelerde tercih edilen garaj ve otopark kapılarıdır. Söz konusu kapı sistemleri Ovel Kapı tarafından garaj ve otopark kapısı kategorisinde sunulan ürünlerden bir tanesidir. Bireylerin ve çeşitli alanların garaj ve otopark girişi için ihtiyaç duyduğu kapılar arasında yer alan dairesel kapılar son derece ihtişamlı bir görünüme sahiptir.

Dairesel açılır kapılar hem manuel hem de otomatik olarak kullanılabilmektedir. Son derece şık bir görünüm ve kolay kullanıma sahip olan dairesel kapı sistemlerini tercih ederek eşsiz bir görünüme sahip olan garajlar oluşturabilirsiniz. Genelde açık otoparklar da dairesel açılabilecek şekilde monte edilen sirkülasyonu olmayan az araçlı otoparklarda tercih edilen kapılardır.

Dairesel açılan garaj kapı sistemleri ihtiyacınıza ve mekanlara uygun bir şekilde mafsallı, sonsuz dişli motorlu ya da yer altı kurulumlu olarak uygulanabilen çeşitli kanatlar üzerinden hareket etmektedir.  Hem garaj hem de bahçe kapılarınızın için son derece uygun olan bu kapılar oluşturulurken materyali ve boyu dikkate alınmaktadır.

Dairesel Kapıların Özellikleri

Dairesel Kapıların sahip olduğu çeşitli özellikler bulunmaktadır. Söz konusu özellikleri sizler için derledik. Dairesel Kapılar genel olarak ağır yapılı ve sonsuz dişli motor sistemlerine sahip olan kapılardır. Bu sayede çok daha dayanıklı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Otomatik garaj kapı sistemlerinin kapı kanatları pvc ya da tahta gibi hafif malzemelerden elde edilmektedir. Bu sayede mafsa kol sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca efsa kollu sistemler yaya girişleri için uygun bir şekilde kullanılmaktadır. Otomatik garaj kapı sistemleri yer altı montaj kurulumu için en estetik çözümleri sunmaktadır.

En Kaliteli Dairesel Kapılar

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, garaj kapıları famosroll kapıların üretilmesinde son derece büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda Ovel Otomatik Kapı Sistemleri aracılığı ile mükemmel kapılara sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Hadi, en kaliteli ve güvenli hizmetler sizleri bekliyor.

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan bir firmadır. Bu doğrultuda siz de en iyi ihtiyaçlarınızı Ovel Otomatik Kapı Sistemleri aracılığı ile karşılayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Ovel Otomatik Kapı Sistemleri’nın profesyonelliğinden yararlanarak sipariş oluşturmaktır.


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım