Dairesel Fotoselli Cam Kapı

Dairesel fotoselli cam kapılar görsel olduğu kadar işlevsel açıdan da oldukça ilgi çekici seçeneklerdir. Otomatik kapı sistemleri arasında çok yoğun tercih edilen bu kapıların farklı tarzlarda tasarlandığından söz etmek gerekir.

Yapıların bombeli cephelerinde kullanılan bu kapılar tasarımda kusursuzluğu yakalamak adına oldukça idealdir. Bu nedenle de bir kapı sisteminden yararlanmak isteyenler için dairesel fotoselli cam kapılar ön plana çıkar. İhtiyaca göre iç bükey ya da dış bükey olmak üzere farklı isimlendirilen bu uygulamaların güvenli bir emniyet sunduğunu ifade edebiliriz. Açılıp kapanma miktarı fark etmeksizin uzun süre kullanıma olanak tanıyan fotoselli cam kapılar ile siz de doğru bir tercihte bulunabilirsiniz.

Dairesel Fotoselli Cam Kapı Çeşitleri

Fotoselli cam kapılar arasında seçim yaparken sizi bekleyen seçeneklerin farklılaştığından söz etmek gerekir. Bu nedenle de seçiminizi rasgele yapmak yerine teknik ve görsel açıdan kusursuz alternatifi seçmelisiniz. Peki, Ovel Otomatik Kapı Sistemleri size bu konuda neler vaat eder?

Yay Biçiminde Dairesel Fotoselli Cam Kapılar

Radiusu oldukça büyük olan cephelerde kullanılan kapı sistemleri genellikle yay biçiminde otomatik dairesel fotoselli cam kapılardır. Boşluğun tamamen kapatılmasını sağlayan bu kapılar aynı zamanda görselliği de fazlasıyla yakalamanızı sağlar. Çift yön ya da tek yöne açılabilme özelliği ile kullanımı kolaylaştırır.

Yarım Dairesel Fotoselli Cam Kapılar

Bombeli cephelerde kullanılan kapı sistemlerine yarım dairesel çözümler denmektedir. Yarım ay şeklindeki yapının görsel ve işlevsel olarak kusursuz bir kapıya sahip olması mümkündür. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri olarak beklentilerinize cevap verecek kapı çözümleriyle sizlere destek oluyoruz.

Tam Dairesel Fotoselli Cam Kapılar

Hava sirkülasyonunun çok yüksek seviyelerde olduğu yapılarda trafikten minimum etkilenmek adına tercih edilmektedir. Kullanışlı oldukları kadar kaliteli de seçenekler vaat eden tam dairesel kapı sistemleri beklentilere cevap verir. Eğer siz de kapı sistemlerinde en ideal sonuçları arzu ediyorsanız Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Farklı kapı çözümleri ve daima daha iyiye ulaşma arzusu ile hareket eden Ovel Otomatik Kapı, size kusursuzluğu vaat eder. Size de bizimle iletişime geçerek en ideal hizmetlerden yarar sağlamak kalır!


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım