Clapsroll Kapılar

Clapsroll kapılar ile size özel alternatiflerden yararlanmak ister misiniz? O halde Ovel Kapı Sistemleri ile iletişime geçerek ideal bir sonuca ulaşabilirsiniz. Peki, bu kapı sistemlerini diğerlerinden farklı kılan nelerdir?

Dış mekân ve iç mekânda kullanılabilen bu kapıların çok yönlü özelliklere sahip olduklarından söz edilebilmektedir. Dışarıda kullanılabilen bu seçeneklerde bir ebat sınır vardır. Bu kapsamda da PVC kapı sistemleri arasında farklı olan Clapsroll Kapılar ile alakalı 4000 x 4000 mm ölçüleri kullanılmaktadır. Daha büyük kapıların kullanılması söz konusu olmadığından titiz seçimler yapılması gerekmektedir. İç mekânda tercih edilebilecek olan bu kapılarda ise ölçüler değişkenlik göstermektedir.

En Özel Clapsroll Kapılar

Clapsroll Kapılar ile alakalı kaliteden yana tercih kullanmak mı istiyorsunuz? Bu durumda yapmanız gereken sadece söz konusu kapılarla ilgili özelliklere göz atmanızdır. Zira Clapsroll kapıların tercih edilme nedenleri sadece kaliteli özellikleridir.

Kaliteli yapısı sayesinde sessiz bir şekilde çalışmaktadır,

Basınç mukavemeti oldukça iyidir,

Farklı ebat ve boyutlara göre tasarlanması muhtemeldir,

Uzaktan kumandalı ya da manuel bir şekilde kontrol edilebilmektedir,

Hareket sensörü ile olası güvenlik açıklarının önüne geçilmesi mümkündür,

Görsel açıdan beklentilere uygun bir şekilde tasarlanmaktadır,

Hızlı açma kapama özelliği sayesinde zaman kayıplarını önlemektedir.

Siz de en kaliteli ve başarılı alternatifler için Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile harekete geçebilirsiniz. Tüm bu özelliklere sahip bir kapı için bizi aramanız yeterli!

Profesyonel Kapı Sistemleri

Clapsroll Kapılar insan yaşamını kolaylaştıran seçeneklerden bir tanesidir. Bu nedenle de bir kapı tercihinde bulunmak isteyenler için ilk ve en önemli seçenek PVC kapılardır. Eğer siz de fabrika, depo ve diğer alanlar için bir değişim istiyorsanız alana uygun bir şekilde hareket etmelisiniz.

Profesyonel kapı hizmetleri vaat eden Ovel Otomatik Kapı Sistemleri sayesinde kullanışlı ve beklentilerinizi karşılayan sistemlere sahip olmanız mümkündür. Sadece kaliteli malzeme ve başarılı işçilik ile kapı sistemlerinde ayrıcalıkları yakalamalısınız. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri olarak sektör tecrübemiz ve uzun yıllardır müşterilerimize sunduğumuz memnuniyet ile hemen harekete geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli!

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım