Çelik Kepenk

Çelik kepenk sistemleri ile çeşitli alanları en iyi şekilde koruyabilmeniz mümkündür. Bu anlamda firmamız Ovel Kapı, sizlere en kaliteli ve güvenilir ürünleri sunmaktadır. Çeşitli kullanım alanları ve avantajları bulunan kepenk sistemleri güvenilir ve dayanıklı yapısı ile dikkat çekmektedir.

Otomatik Çelik Kepenkler uzaktan kumanda ile rahat bir şekilde açılıp kapanabiliyor olması önemlidir. Bu sayede son derece pratik bir şekilde istediğiniz alana giriş çıkışlar mümkün hale gelmektedir. Bunun yanı sıra fotoselli ve kullanım güvenliği yapısı ile mükemmel bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Çelik Kepenklerin Özellikleri

Çelik kepenklerin özelliklerini genel olarak aşağıdaki gibi sıralamamız mümkündür.

Kepenkler genel olarak bükülen saclardan oluşmaktadır. Bu doğrultuda 19 mm kalınlığında dolgulu lamelden üretilebilmektedir.

Söz konusu ürünlerin üzerine motor yer almaktadır. Bu motor bütün yükün çekilmesini sağlar. Bu sayede otomatik bir şekilde işlemler gerçekleştirilebilir.

Çelik Kepenkler su dayanımı, rüzgar gibi çeşitli etkenlere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Kepenklerde dikme arasındaki kanaldan sürtünerek geçiş sağlanmaktadır. Bu durum kapıların sesli bir şekilde çalışmasına neden olabilmektedir.

Kepenkler kutu içerisine sarılı bir biçimdedir.

Kepenk kapılar hız konusunda çok gelişmiş bir yapıya sahip değildir. Bu doğrultuda yavaş bir şekilde açılır ve kapanır.

Kepenk kapılar eski tip daraba ürünlerin güncel hali şeklinde bilinmektedir.

Eski tipte olan kepenkler demir, sac ya da tahta malzemeler kullanılarak yapılmaktaydı. Ancak söz konusu ürünler son derece güvenli bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu nedenle günümüzde çok daha kaliteli malzemelerden kepenkler elde edilmektedir. Fiziksel efora sahip olmadan otomatik bir şekilde kepenklerin açılıp kapatılması sağlanmaktadır.

Profesyonel Çelik Kepenk Sistemleri

Profesyonel çelik kepenk sistemlerine sahip olmak için doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana en kaliteli hizmetler ile dikkat çeken firmamızdan profesyonel bir denetim elde edebilirsiniz. Kusursuz hizmetler ve ürünleri size sunan Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile iletişime geçerek tüm ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey web sitemizde yer alan iletişim numarasından bizi aramak. Hadi, kaliteli ve güvenli çelijkkepenk sistemlerine sahip olmak için harekete geçin.

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım