Box Twinfold Kapılar

Box twinfold kapılar, hızlı PVC katlanır kapı kategorisinde yer alan ürünlerden bir tanesidir. Son derece kullanışlı bir yapıda olan bu kapı türü endüstriyel olarak kullanılabilen güçlü kapı çözümleri arasında yer almaktadır.

Box twinfold kapıları diğer kapı modellerinden ayıran en temel özellik dikey olarak kendini taşıyabilen bir makas yapısına sahip olmasıdır. Dikey olarak herhangi bir güçlendirme ihtiyacı duymadan mekanizma kendi kendini taşıyabilen özelliğe sahiptir. Kapıların yatayda mevcut bir yapı ile sabitlendiği için son derece rahat ve kullanışlı bir çalışma yapısı bulunmaktadır. Çalışma mantığı ve branda yapısı ile Box Twinfold Kapılar , Twinfold kapılar ile son derece benzer özelliklere sahiptir. İkisinde de makas sistemi bulunmaktadır.

Çift katlı kapılar genellikle rüzgar yükünün daha fazla olduğu mekanlarda tercih edilir.

Box twinfold kapılar multiple üst grup sistemiyle tamamen civata somunlu olarak imal edilmektedir. Kılavuz sistem ara plakalar ile desteklenmiş galveniz saç içine yine cıvata somun ile bağlanmış, 40x80 mm galveniz profil ile bağlanılmaktadır. Branda kısmı 50x125 özel tasarım alüminyum rüzgar barlarının birbirine modüler perde sistemi ile birleştirilmektedir.

Alüminyum barların uç kısımlarına aynı formda yapılmış plastik kızaklar monte edilmektedir. Talep doğrultusunda şeffaf cam ile gözetleme özelliği sağlanabilmektedir.

Box Twinfold Kapıların Özellikleri

Box twinfold kapıların sahip olduğu pek çok önemli özellik vardır. Söz konusu özellikler genel olarak aşağıdaki gibidir.

Uzaktan kumandalar ile kullanılabilen bir çalışma prensibine sahiptir. Bunun yanı sırada elektrik kesintisinde UPS karşı kesintisiz güç kaynağıyl otomatik kapı açma fonksiyonu bulunmaktadır. Aynı zamanda elektrikler olmadığında manuel olarak kullanılabilmektedir.

Bütün sistem metal aksam profil makas sistemi ile güçlendirilmiştir. Aynı zamanda yan kılavuzlar üst grup makasların bir yönü 1311 kalite galveniz ile kaplanmıştır.

Otomatik kapamalı motorları ile gereksiz olarak açık kalmazlar. Emniyet fotoseli ile bir cismin algılanması durumunda çalışarak insanların ve malların korunmasını sağlamaktadır.

Farklı şekillerde açılıp kapanan bu kapılar katlanarak rulo halini aldığında ne insanlara ne de mallara herhangi bir şekilde zarar vermez.

Kullanım ömürleri son derece uzun olan bu kapılar sızdırmazlık özelliği ile de dikkat çekmektedir.

Kullanıldıkların alanın çevresel şartlarına göre mükemmel bir şekilde uyum sağlayabilmektedir. Kapıların boyutları kullanılacakları alana göre ayarlanabilir. Bunun yanı sıra yine kullanıldıkları alanda uygulanan renkler ile uyumlu bir ortam oluşturulabilmektedir.

En Kaliteli Box Twinfold Kapılar

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, Box Twinfold Kapıların üretilmesinde son derece büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda Ovel Otomatik Kapı Sistemleri aracılığı ile mükemmel kapılara sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Hadi, en kaliteli ve güvenli hizmetler için bizi tercih edin.


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım