Basit Tip Körük

Basit tip körük, Ovel Kapı’nın müşterilerine sunduğu en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Söz konusu körükler ile çeşitli ihtiyaçların karşılanması mümkündür.

Yükleme körüğü sisteminin arkasındaki ana fikir, toz veya taneli dökme katıyı dikey bir kolondan kendi ağırlığı ile boşaltmak ve aynı kapalı kolonda yukarıya doğru toz toplamaktır. Üst boşaltma noktası ile alt yükleme noktası arasındaki değişen yükseklik, kolonun esnek hale getirilmesiyle dengelenir. Yüksek kapasiteli yükleme için kapalı bir alan ve düz geçiş sağlarken yüksekliği ayarlamak için mekanik bir vinç sistemi kullanılır. Uygulama gereksinimlerine bağlı olarak tüm yükleme sistemine farklı tipte körükler, aşınma konileri, toz toplayıcılar ve benzeri ekipmanlar dahildir.

Yükleme ortamının türüne bağlı olarak iki ana yükleme yöntemi vardır. Bunlar; açık yükleme ve kapalı yükleme şeklindedir. Yükleme ve boşaltma alanlarının vazgeçilmez parçası olan basit tip körük sistemi dış ortam ile ilişkiyi keserek rahat çalışma imkanı sağlar.

Basit Tip Körüklerin Özellikleri

Yükleme körükleri; kuru, tozlu dökme katı maddelerin verimli, toz kontrollü bir şekilde tankerlere yüklenmesi için tercih edilmektedir. Ağızlar, malzeme akışını tutmak için iç konik koniler ve toz gidermeyi sağlamak için bir dış çift körük ile donatılmıştır. Yükleme Körüklerinin alt ucunda, tankere bağlantı için özel sızdırmazlık özelliklerine sahip bir polimer kaplı koni bulunmaktadır.

Basit tip iç seviye kontrollü ters koni, tankerin ne zaman dolduğunu gösterir, yükleme körüklerini kademeli olarak yükseltir tanker içindeki malzeme dağılımının iyileştirilmesi Malzeme akışının dışındaki iki kaldırma kablosu, malzeme sürtünmesi ve malzeme akışını engelleme nedeniyle herhangi bir kablo aşınması olmadan yükleme körüğünü kaldırır ve indirir.

En Kaliteli Basit Tip Körük Modelleri

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, basit tip körük modellerini en kaliteli ve  en profesyonel şekilde üreten bir firmadır. En kaliteli ürünleri satışa sunan firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu doğrultuda firmamız Ovel Otomatik Kapı Sistemleri en iyi ürünleri ve kapıları en kaliteli şekilde sunmaktadır. Siz de bu kapı sistemlerine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi gelin Ovel Otomatik Kapı Sistemleri tarafından sunulan basit tip körük ile ilgili tüm sorularınızı net bir şekilde yanıtlayalım. Kaliteli bir şekilde sizlere sunulan ürünler ile ilgili en detaylı bilgi için hemen harekete geçin.


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım