Alüminyum Poliüretan Dolgulu Kepenk

Alüminyum poliüretan dolgulu kepenk, firmamızın sizlere sunduğu kepenk sistemlerinden bir tanesidir. Dolgulu bu kepenkler otomatik olarak kullanılmakta olup arasına poliüretan dolgu sıkılarak üretilmektedir. Kepenkler hem sıcak hem de soğuk hava koşullarına, hava, nem, ses gibi etkenlere karşı izole bir şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir. Profiller arasında yer alan izolasyon malzemesi genel olarak iklimsel koşullardan etkilenecek garaj, depo, iş yerleri ve fabrika gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Alüminyum poliüretan dolgulu kepenkler montaj yerinin ölçüsüne göre özel bir şekilde üretilmektedir. Hemen her türlü ebat ve açıklık için uygun bir şekilde gerçekleştirilen ürünler konforlu kullanışlı bir yapıya sahiptir. Özellikle dayanıklı bir yapıya sahip olması alüminyum poliüretan dolgulu kepenklerin yoğun bir şekilde tercih edilmesini sağlamaktadır.

Alüminyum Poliüretan Dolgulu Kepenklerin Avantajları

Yukarıda da bahsedildiği gibi söz konusu kepenkler ses izolasyonu, ısı izolasyonu ve güvenlik için kullanılabilen estetik kapı çözümleridir. Günümüzün modern mimarisinde çeşitli konutlarda hem estetik hem de işlevsellik açısından bu ürünler sık sık tercih edilmektedir. Alüminyum poliüretan dolgulu kepenkler endüstriyel tipte ürünlerdir. İçi dolgulu olan bu ürünler son derece avantajlı ürünler arasında yer almaktadır. Darbelere karşı korumalı bir özelliğe olan kepenkler dayanıklı ürünler olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Poliüretan dolgu içeren alüminyum kepenkler müşteri ölçülerine göre özel olarak üretilen profiller son derece kullanışlıdır. Bu nedenle çeşitli alanlarda tercih edilerek avantajlarından yararlanılmaktadır.

En Kaliteli Alüminyum Poliüretan Dolgulu Kepenk Sistemleri

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunan profesyonel bir firmadır. Kepenk sistemlerinin profesyonel ve kaliteli şekilde üretiliyor olması son derece önemlidir. Bu sayede içerideki tüm ürün, malzeme ve sistemlerin korunabilmesi mümkündür. Aksi takdirde hırsızlara ve kötü durumlara karşı güvenli bir sistem oluşması mümkün değildir. Bu nedenle firmamız Ovel Otomatik Kapı Sistemleri en iyi ürünleri ve kapıları en kaliteli şekilde sunmaktadır. Siz de bu kapı sistemlerine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi gelin Ovel Otomatik Kapı Sistemleri tarafından sunulan alüminyum poliüretan dolgulu kepenk sistemleriyle ilgili tüm sorularınızı net bir şekilde yanıtlayalım. 

 


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım