KOLLU BARİYERLER; 3mt, 4mt, 5mt ve 8mt'lik 
<p><figcaption class=Is your kid’s homework help computer program dangerous? Is it a smart investment of your children’s future? This is. If you are currently employing the solution is yes and you use a CPM grading application then you’re putting your kids. It could put you in danger 19, Should you use the world wide web to grade your child’s homework then. There are some fantastic apps out there but you need to write essays for money pick the right program for your child’s homework and your homework grading needs.

alüminyum boru kolların yatay konumdan dikey konuma geçerek açıldığı en çok tercih edilen geçiş kontrol sistemleridir. Bir çok otomasyon sistemi ile enregre kullanılabilinir.” width=”300″ height=”200″ /> KOLLU BARİYER

BARİYER

Açık ve kapalı otopark girişlerinde, sitelerde, havaalanlarında vb. kontrollü araç geçişlerini sağlamak için kullanılan otomasyon sistemidir. 3 mt, 4 mt, 5 mt ve 8 mt’lik alüminyum boru kolların yatay konumdan dikey konuma geçerek açıldığı en çok tercih edilen geçiş kontrol sistemleridir. Kumanda, radar sistemiyle çalışabildiği gibi yere manyetik alan dedektörü yerleştirilerek de çalıştırılabilir bu sayede araç giriş çıkışları daha kontrollü bir şekilde takip edilir. Bariyerlerimiz kartlı ve otomatik geçiş sistemine entegre edilebilir. Bariyerlerimizin açılma süresi 3sn. ile 10sn. arasındadır isteğe göre ayarlanabilmektedir.