Seksiyonel Garaj Kapısı

Seksiyonel garaj kapısı, garaj ve otopark kapı türlerinden bir tanesidir. Ovel Kapı ayrıcalıkları ile en kaliteli şekilde sunulan bu kapılar son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Seksiyonel garaj kapısı sistemleri, sizlere en profesyonel ve kaliteli hizmetleri sunmakta olup tüm ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde karşılamaktadır.

Garaj kapıları arasında sık sık tercih edilen bir model olan seksiyonel garaj kapısı genel olarak fabrika giriş çıkışlarında kullanılmaktadır. Ancak binaların garajlarında da yoğun bir şekilde tercih edildiğini söylemek mümkündür. Seksiyonel kapı sistemlerinin açılışında fotosel, zincirli manuel çekme tip, uzaktan kumandalı tip ve radarlı tip olarak çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Bu kapı sistemlerinde oluşabilecek arızalarda kapıların düşmesini engellemek için çeşitli mekanizmalar vardır. Elektrik kesintisi durumunda manuel olarak kapıyı açıp kapatmak mümkündür. 

Seksiyonel Garaj Kapısı Özellikleri

Seksiyonel garaj kapıları genellikle özel konutlarda, otopark garajlarında, yer altı garajların, üretim depolarında, sanayi depolarında kullanılmaktadır. Bu gibi yerleri kapatmak ve binaya girip çıkanları kontrol etmek için söz konusu kapı sistemleri büyük bir öneme sahiptir. 

Seksiyonel garaj kapısı sistemlerinin özelliklerini genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

Hemen her türden binanın girişine monte edilebilen bir yapısı vardır. 

Seksiyonel kapıların kurulumu son derece kolaydır. 

Bu kapı modelleri dış görünüm açısından son derece estetiktir. 

Basit bir kullanıma sahip olan kapılar yoğun bir şekilde ilgi görmektedir.

Bu kapı sistemleri oldukça güvenilir ve dayanıklı bir şekilde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. 

Uzun ömürlü bir yapıya sahip olan kapılar aynı zamanda tasarruf elde edilmesini sağlamaktadır. 

Seksiyonel Garaj Kapısı konutların otoparklarında araç giriş çıkış bölümlerinde, alış-veriş merkezlerinin otoparklarında ve villa tipi özel mülklerin şahsi garajlarını korumak için kullanılan üst düzeyde yalıtım sağlayan bir seksiyonel kapı modelidir.

Dekoratif Seksiyonel Garaj Kapısı her türlü doğa koşulundan korurken aynı zamanda hırsızlara karşı da güvenliğini sağlar. Seksiyonel Garaj Kapıları müstakil binalarda olduğu gibi bina ve sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen sistemlerin başında gelir. Garaj kapılarının panelleri parmak sıkıştırma korumalı gövde yapısına sahip dekoratif göbekli-kasetli panellerden oluşur ve isteğe göre paneller üzerine sık oluklu, oluklu veya düz model olabilir ve/veya çift cidarlı dekoratif pencere uygulanabilir.

Seksiyonel garaj kapılarında pencereler garaja ışık girişini sağlayacağı gibi kapıya şık bir görünüm kazandırır. Dekoratif garaj kapıları tavan yüksekliği ile kapı geçiş yüksekliği arasındaki mesafe en uygun şekilde kullanılarak panellere bağlanan makaraların ray içinde kayarak hareketi sağlanır. Seksiyonel Garaj Kapısı yükseklik ölçü detayına göre 22 cm’lik dönüş mesafeleri ile çalışmaktadır. İhtiyaç olması durumunda torsiyon yaylar yerine yandan germe yay sistemi kullanılarak otomasyon dahil 15 cm’lik dönüş mesafesi ile çalışabilmektedir.

Profesyonel Seksiyonel Garaj Kapısı Sistemleri

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri güvencesi ile üretilen ve kusursuz bir şekilde satışa sunulan bu kapıları tercih ederek çeşitli ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan bir kapı sisteminin siparişini vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunan firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli kapılara sahip olabilirsiniz. Seksiyonel Garaj Kapısı sistemleri en kaliteli hali ile sizlere kısa bir süre içerisinde teslim edilmektedir. 


Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım