Full Vision Kapılar

Full vision kapılar, görsel açıdan ilgi çekici seçeneklerden bir tanesi olarak değerlendirilmektedir. Showroom ya da benzeri ticari alanlarda tercih edilen bu kapıların ‘Vision’ olarak adlandırılması da buradan ortaya çıkmıştır. Kapının arka kısmında kalan her şeyin şeffaf bir sistem sayesinde görünmesi mümkündür. Bu kapılar şeffaf pencereler ile tasarlanır ve kullanışlılığı ile ön plana çıkar. Siz de bu kapılarla siz de en ideal çözümlere ulaşabilirsiniz.

Seksiyonel kapı sistemleri olarak da bilinen full vision kapıların modern çözümler ortaya koyduğundan söz etmek gerekir. Alan ihtiyaçlarına göre 220 Volt ya da 380 Volt alternatifleri ile tasarlanmaları mümkündür. Güvenlik özellikleri bakımından da ideal olan bu kapıları siz de tercih ederek kaliteyi hissedebilirsiniz.

Kaliteli Full Vision Kapılar

Full vision kapılar ile alakalı doğru çözümlere ulaşmak istediğinizde yapmanız gereken sadece Ovel Kapı Sistemleri ile iletişime geçmektir. Renk, ebat ve diğer pek çok özelliği bakımından kişiye özel tasarımı mümkündür. Doğal renkleri natural eloksal olan profillerin RAL renklerde boyanması da muhtemeldir.

Kontrol sistemleri standart ya da uzaktan kumandalı olan bu full vision seksiyonel kapılar için yataklama alternatifleri de farklıdır. Montajın gerçekleşeceği alanlara bağlı olarak standart, düşük, dikey, giyotin ya da raylı şekilde tasarım muhtemeldir. Montajda amaç en verimli ve kaliteli çözümlere olanak sağlamaktır. Elektrik kesintileri ihtimaline karşı manuel bir şekilde kullanılması mümkündür.

Profesyonel Çözümler Ovel Kapı’da!

Montajı kısa sürede gerçekleşen full vision kapıların ısı ve ses yalıtımı oldukça güçlüdür. Gürültüsüz bir şekilde çalışmasının yanı sıra kolay kullanılabilmesi de önemlidir. Enerji verimliliği bakımından diğer pek çok kapıya göre daha avantajlıdır. Full Vision Kapılar seksiyonel kapı seçenekleri arasında olduğundan yer kaybına neden olmayacak özelliklerdedir.

Siz de kaliteli ve beklentilerinize tam anlamıyla cevap veren çözümler için Ovel Otomatik Kapı Sistemleri’ni tercih edebilirsiniz. Aksam ve parça değişimi konusunda ideal olan bu çözümü diğerlerinden ayıran özelliği aydınlatma konusunda da kaliteli olmasıdır. Üstelik personel girişi için bir kapı kısmının da bırakılabildiği bu sistemleri tercih etmelisiniz. Bu nedenle bütçe dostu ve kalite odaklı seçenekler sizi bekliyor!

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım