Full Cam Döner Kapı

Full cam döner kapı sistemleri, Ovel Kapı tarafından sunulan otomatik kapı sistemlerinden bir tanesidir. Bu döner kapı sistemleri bulunduğu ortamın son derece şık olmasını sağlamaktadır. Bu doğrultuda estetik kaygıyı ön planda tutan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Full cam döner kapı sistemleri bulunduğu ortama uygun tasarımda ve boyutlarda üretilebilmektedir. Bu sayede son derece eşsiz ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Bunun yanı sıra diğer kapı sistemleri gibi güvenliği ön planda tutan bir yapıya sahiptir. Dönen kapı sistemlerinde el sıkışması gibi kazaların oluşması durumunda kapılar otomatik olarak durur. Dolayısıyla bu özellik büyük kazaların ve yaralanmaların ortaya çıkmasını engellemektedir.

Full Cam Döner Kapı Sistemleri tıpkı diğer türdeki döner kapı sistemlerindeki gibi sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Dolayısıyla hemen her yerde tercih edilmesi mümkün kapılardır.

Full Cam Döner Kapı Sistemlerinin Avantajları

Full Cam Otomatik Döner Kapı sistemlerinin sahip olduğu çeşitli avantajlar vardır. Bu avantajları genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

• Yoğun insan trafiğinin bulunduğu alanlarda döner kapı sistemleri ideal çözümler sunmaktadır.

• Bu kapı sistemleri dikkat çekici ve estetik bir tasarıma sahiptir.

• Cam döner kapı sistemlerinin enerji tüketimi en az seviyededir. Dolayısıyla maddi kazanç elde edilmesini sağlamaktadır.

• Otomatik döner kapı sistemleri özel taşıyıcı sistemlerine sahiptir. Bu doğrultuda kirden, tozdan ve sudan etkilenmez.

• Koruma sistemine sahip olan bu kapılar bakım gerektirmeyen motor ile üretilmektedir. Bunun yanı sıra otomatik kapıların hareket etmesini sağlayan motor oldukça sessiz bir şekilde çalışmaktadır.

• Kapılar her şekilde X pozisyonuna sahiptir. Bu doğrultuda dış ortam ile bağlantının kesilmesi sonucunda maksimum ısı sağlanmaktadır.

• Elektrik kesintisi olması durumunda manuel bir şekilde kullanılabilmektedir.

• Ürün güvenlik açısından oldukça korunaklı bir şekilde üretilmiştir.

Profesyonel Full Cam Döner Kapı Sistemleri

Ovel Kapı, kurulduğu günden bu yana profesyonel ve kaliteli cam döner kapı sistemleri üretmektedir. Bu doğrultuda kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Ovel Kapı olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetleri sunmaktadır. Ovel Kapı ile iletişime geçerek tüm hizmet ve ürünlerle ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

YDA İnşaat YDA İnşaat
YDA İnşaat YDA İnşaat
YDA İnşaat YDA İnşaat
YDA İnşaat YDA İnşaat
YDA İnşaat YDA İnşaat
Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım