Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel seksiyonel kapılar olarak adlandırılan çözümler; fabrika, hangar ya da otopark girişlerinde tercih edilmektedir. Genellikle malzeme ve araç girişi için ayrılan bu kapıları diğerlerinden ayıran boyutlarıdır. Bunun yanı sıra enerji verimliliği ve güvenlik konusunda da bu kapılar özeldir.

Sandviç panellerle üretilen ve içerisinde çelik poliüretan bulunan bu kapı sistemlerinin zaman zaman şeffaf pleksiglas ile üretilebildiğinden söz etmek gerekir. Showroom ve diğer estetik kaygı taşınan alanlarda kullanılan bu transparan çözümlere Ovel Kapı Sistemleri ile ulaşabilirsiniz. Bu kapılar tavana doğru açılır ve iç mekânda herhangi bir alan kaplamaz. Böylelikle daha geniş bir kullanım alanı sağlar. Siz de fabrika ya da depo ihtiyaçlarınız için endüstriyel seksiyonel kapılar tercihinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel kapılar arasında ilgi çekici olan seksiyonel kapıların çalışma prensibi iki farklı şekilde olabilmektedir. Uzaktan kumanda ya da buton sistemi ile çalışan bu kapıların iki şekilde de kusursuz çalıştığını ifade edebiliriz.

Motor sistemi zincirli manuel tip ya da uzaktan kumandalı olarak tasarlanabilmektedir. Öte yandan milden kavramalı motor ya da carakaslı zincir sistemleri de bu kapılar için birer seçenektir. Endüstriyel Seksiyonel Kapılar zincir ya da halat kopma durumuna karşı ekstra güvenlik önlemlerine sahiptir. Böylelikle bu kapıların düşmeye karşı korumalı olduğu söylenebilir.

Kaliteli Çözümler ve Kusursuz Fiyat

Endüstriyel kapı çözümleri arasında ilgi çekici bir seçenek olan seksiyonel kapıların ihtiyaca uygun üretildiğinden söz etmek gerekir. Özellikle farklı ebatlarda tasarlanan bu kapıların yüksek sayıda açılma ve kapanmaya yönelik güvenilirdir. Kolay bir şekilde montaj edilmesinin yanı sıra gürültüsüz çalışması da ilgi çekicidir. Yer kaybına neden olmayan endüstriyel seksiyonel kapılar enerji verimliliği konusunda da idealdir.

Siz de Ovel Otomatik Kapı Sistemleri ile en özel seçeneklerden yarar sağlamak ister misiniz? O halde bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun bir hizmete ulaşabilirsiniz. Bakım ve onarım masrafları diğer pek çok kapı sistemine göre daha avantajlı olan endüstriyel seksiyonel kapılarla ilgili bütün detaylar için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım