whatsapp

Şirket Geçmişi

Quality System Certificate ISO 9001-2008

Şirket Geçmişi

Türkiye’de Üretilen Dünya Markası

Türk Mühendislerinin sürdürülebilir ar-ge çalışmaları ile sürekli yenilenen teknolojinin takibini sağlayarak redwhite markası adı altında Dünya çapındaki memnun müşteri portföyümüze satış – maliyet parametreleri ile direkt etki etmekteyiz.

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olduk.


2004

Şirket Kuruluşu.

2004'den günümüze kapı sektöründe öncü marka OVEL Otomatik Kapı Sistemleri; İstanbul’da 2004 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
2008

Türkiye Pazarında Büyük İlgi

OVEL, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.
2012

Kesintisiz Hızla Büyüme

Satışa verdiği önemi satış sonrası hizmete de aktarmayı başaran OVEL, Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük ederek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktadır.
2016

Uluslararası Pazar

Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen OVEL Otomatik Kapı Sistemleri, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

2019

Yerli Üretim

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olmuştur.

Our Mission

To keep the trust of our customers and the quality standards of our products above all commercial concerns, to follow the principle of quality first in management and production, to lead the development of the industry, which is the lifeblood of the country's economy, to contribute to the increase in employment by opening new business areas, To be open to continuous learning, not content with what we know.

  • Special
    Team
  • Best
    Engineers
  • 24/7
    Support

OUR REFERENCES