Alüminyum İçi Boş Kepenk

Alüminyum içi boş kepenk uygulamaları Ovel Kapı olarak sizlere sunduğumuz ürünlerden bir tanesidir. Söz konusu kepenkler çeşitli alanlarda kullanılarak alanların korunmasını sağlamaktadır.

Alüminyum içi boş palet sisteminden üretilen kepenk çeşitidir. Alüminyum İçi Boş Kepenk uygulamaları genellikle alışveriş merkezleri, fabrika içi depolama alanları ya da site içi garajlarda ve benzeri ikinci güvenlik kontrolü alanlarında yer alan sistemlerdir. Söz konusu sistemler alüminyum poliüretan dolgulu ya da alüminyum içi boş kepenkler farklı özelliklere ve avantajlara sahiptir. Çekme alüminyum lamellerin üzerinde pencere ya da mikro delik açılması mümkündür. Söz konusu alüminyum kepenkler alan açısından çeşitli güç gereksinimlerine göre monofaze ya da trifaze motorlardan yardım edilebilmektedir. 

Alüminyum İçi Boş Kepenk sistemlerinin sahip olduğu çeşitli özellikler vardır. Söz konusu özellikler genel olarak aşağıdaki gibidir. 

Alüminyum İçi Boş Kepenk Sistemlerinin Özellikleri

İçi boş kepenk sistemlerinin özellikleri genel olarak aşağıdaki gibidir. 

Alüminyum yapısı ile paslanmaz hava koşullarına dayanıklı ve alaşımlı metallere göre çok daha hafif yapıya sahiptir. Hem yaz hem de kış aylarında ısısal izolasyon uygulanan yüzeylerde %25 katkı sağlar. 

Ses izolasyonu sağlar. Yaklaşık olarak 10 desibel düşüş yaratmaktadır. 

Boya ve kaplama uygulamaları ile uyumludur. Bu sayede istenilen renge rahatlıkla boyanabilmektedir. 

Çekme alüminyum profiller poliüretanlı olanlara göre mükavemeti yüksek olan ürünlerdir. 

Çalışırken diğer kepenklere çok daha az gürültü çıkartmaktadır. 

İşyerlerinde ve binalarda otomasyon sistemlerine göre entegre edilebilen bir yapıya sahiptir. 

Alüminyum İçi Boş Kepenk Sistemleri

Alüminyum İçi boş kepenk sistemleri günümüzde en çok tercih edilen kepenk sistemleri arasında yer almaktadır. Söz konusu ürünlerin avantajlarından yararlanmak isteyen kişiler bizimle iletişime geçerek en kaliteli ürünlere sahip olabilirler. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, kepenklerin üretilmesinde son derece büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda Ovel Otomatik Kapı Sistemleri aracılığı ile mükemmel kapılara sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Hadi, en kaliteli ve güvenilir hizmetler sizleri bekliyor. Birbirinden kaliteli ve güvenilir Alüminyum İçi boş kepenk sistemlerine sahip olmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. En kaliteli ve profesyonel ürünler web sitemizde sizleri bekliyor. 


Bu hizmete ait bir ürün resimi bulunmuyor.
Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz

Tüm Hakları Saklıdır © 2021 Ovel Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.
Web Tasarım