whatsapp

Hakkımızda

Quality System Certificate ISO 9001-2008

Hakkımızda

OVEL,otomatik kapı sistemleri, yenilikçi yapısı ile her zaman sektörü yakından takip eden yurt içi ve yurt dışı montajlı ve montajsız (demonte) uygulamalar ile hizmet veren geniş ve uzman kadroya sahip 16 yıllık köklü bir firmadır.
Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük etmek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamak. Avrupanın ve de Dünyanın otomatik kapı sektöründe ülkemize bağımlılığını artırmaktır. Ovel otomatik kapı sistemleri, “Güçlü markaları ile hızlı büyüyen ve yenilikçi çözümler sunan global bir otomatik kapı şirketi olma” vizyonu çerçevesinde Türkiye başta olmak üzere, üretim yaptığı tüm coğrafyalarda sürekli yenilemekte ve geliştirmekte olduğu ürünlerinde güçlü üretim altyapısı ve genişleyen ürün gamı ile iddiasını sürdürmektedir.

Our Mission

To keep the trust of our customers and the quality standards of our products above all commercial concerns, to follow the principle of quality first in management and production, to lead the development of the industry, which is the lifeblood of the country's economy, to contribute to the increase in employment by opening new business areas, To be open to continuous learning, not content with what we know.

  • Special
    Team
  • Best
    Engineers
  • 24/7
    Support

OUR REFERENCES