Döner Kapı

cam cama otomatik döner kapı
Cam Cama Otomatik Döner Kapı

Otomatik Döner Kapı

YDA İNŞAAT Zeytinburnu cam cama otomatik döner kapı projesinde de Ovel Otomatik Kapı Sistemlerini tercih etti. Mimarinize renk katan eşsiz tasarımlara sahip döner kapılarımızla karşınızdayız.

RedWhite Fotoselli Cam Kapı

REDWHITE FOTOSELLİ CAM KAPI
REDWHITE FOTOSELLİ CAM KAPI

FOTOSELLİ CAM KAPI

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri % 100 yerli üretim olan RedWhite marka fotoselli cam kapı ile iddiasını kanıtlamıştır. Türk mühendisler tarafından tasarlanan RedWhite fotoselli cam kapı mekanizması kalitesi ile karşınızdadır.

Tabela Sistemleri

Eczane Tabelası
Eczane Tabelası

Eczane Tabela Sistemleri

Ovel Otomatik Kapı Sistemleri artık tabela sektöründe de karşınızda. Geniş ürün  yelpazesine sahip olan Ovel, tabela sistemlerini de bünyesine katarak siz değerli  müşterilerinin yanındadır. Eczane tabelaları ile tabela sektörüne adım atan Ovel,  otomatik kapı sistemlerindeki ihtiyaçlarınızı da karşılamaya tüm hızıyla devam etmektedir.

Road Blocker Sistemleri

Road Blocker
Road Blocker

Road Blocker Sistemleri
Kontrollü trafik geçişlerinin olduğu alanlarda kontrolü sağlamanıza yardımcı olan road blocker sistemleri güvenliğiniz için de en doğru çözümlerden bir tanesidir. Road blocker sistemleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Otomatik Döner Kapı

 

Otomatik Döner Kapı
Otomatik Döner Kapı

Otomatik Döner Kapı

Otomatik döner kapı, vitrinli döner kapı, katlanır kanatlı döner kapı ve manuel döner kapı seçeneklerimizle siz müşterilerimizi buluşturuyoruz. Italyan BONFIGLIOLI marka mekanizma ve Alman ASO marka güvenlik sensörlerini buluştuğumuz döner kapılarımız sizlere kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Ziraat bankası Maltepe yerleşkesine döner kapımız başarıyla teslim edilmiştir.

Otomatik Seksiyonel Kapı

Otomatik seksiyonel kapı
Yüksek Tavan Yataklamalı Seksiyonel Kapı

Otomatik Seksiyonel Kapı Sistemleri

Seksiyonel kapılar, fabrika ve depolar için oldukça kullanışlıdır. Tavan yüksekliğinize göre yataklama tipleri değişiklik göstermektedir. Seksiyonel kapılar, standart yataklamallı, yüksek tavan yataklamalı ve giyotin yataklamalı olarak üç ana başlıkta ayrılmaktadır. Alanınızın yüksekliğine göre kullanımınıza en uygun olan yataklama tipi seçilerek firmamız tarafından hizmetinize sunulur.

Otomatik Kapılar

otomatik fotoselli kapı
Otomatik Fotoselli Kapı

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapıların vazgeçilmez ismi Ovel, otomatik kapılarda başarılarına devam etmektedir. Ovel otomatik kapı sistemleri gerek fotoselli kapılar gerekse seksiyonel kapılarda güçlü referanslara sahiptir. Sadece bununla sınırlı kalmamaktadır. Ovel Otomatik Kapı Sistemleri, otomatik kapı, otomatik kepenk, hızlı pvc kapılar, yangın kapıları, seksiyonel garaj kapıları, döner kapı, hermetik kapı, otomatik bariyer gibi tüm otomatik kapı çeşitlerinde faaliyet göstermektedir. Bizi tercih ettikleri için tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Otomatik Fotoselli Kapı

Otomatik fotoselli kapı
Ziraat Bankası İçin Üretilen Fotoselli Kapılarımız

Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik fotoselli kapılar da iddiamızı ortaya koyuyoruz. Alana renk katan ve yapınızın tasarımının önemli parçası olan fotoselli kapılarımız ile Ziraat Bankasına hizmet verdik. Otomatik fotoselli kapılar için Ovel’i tercih eden Ziraat Bankası’na teşekkür ederiz.

Otomatik Kepenk

Kepenk
OTOMATİK ÇELİK KEPENK

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

Otomatik Kepenk sistemleri ile iş yerleriniz, depolarınızı vb. alanlarınızı güven altına alın. Ovel Otomatik kapı sistemleri olarak kepenklerimiz ile siz müşterilerimize güvenli ortamlar sağlıyoruz. Kepenk sistemlerimiz; çelik galvaniz profilden, alüminyum içi boş profilden ve alüminyum poliüretan dolgulu malzemeden üretilmektedir. Otomatik kepenklerimiz ile hizmetinizdeyiz.